Mário je mladý, 29-ročný muž, ktorý sa rozhodol zmeniť svoj životný štýl, svoju postavu ale aj svoj život a uspel.

 

 

Stres a nepravidelný režim spôsobený náročnou prácou si Mário vybudoval postavu, na ktorú nebol vôbec hrdý. Nárastu hmotnosti nezabránilo ani to, že Mário navštevoval posilňovňu roky, a tak sa rozhodol, že je čas na zmenu. Vyhľadal  skúseného trénera, ktorý mu upravil systém stravovania, tréning, suplementáciu ale aj regeneráciu.

 

 

Mário tvrdo trénoval 5 dní v týždni. Jeho najslabšie partie, teda biceps, triceps a chrbát, cvičil až 2x v týždni, aby dosiahol čo najlepší výsledok. Silové tréningy začínal ťažkými sériami základných cvikov a neskôr pridával rôzne supersérie s cieľom progresívne zaťažiť jednotlivé svalové partie. Progresívne zvyšovanie záťaže, disciplína v stravovaní  začali meniť Máriovú postavu veľmi rýchlo. Na zvýšenie sily využíval  PGSS Kreatín  Monohydrát   a ťažké silové tréningy namáhali nielen svaly, ale aj kĺby, nápor pomáhala zvládať kĺbová výživa COMPLEX JOINT NUTRITION. Poskytla jeho telu komplexnú výživu najmä pre kĺby, ale svojím zložením s obsahom kolegénu, vitamínov, vápnika a mnoho iného, poskytovala multispektrálne využitie celému organizmu. 

Svoju diétu začínal na 94 kilogramoch s denným príjmom 3400kcal.  Na základe toho ako sa jeho forma zlepšovala, postupne s trénerom z kalórií uberali. Stravoval sa stravovacím štýlom IFYM a základom bola vysokobielkovinová, pestrá, vyvážená strava. Keďže pri naberaní svalovej hmoty je potrebné prijať dostatočné množstvo bielkovín, niekedy dochádzajú možnosti a človek sa ich rýchlo obje. Mário sa snažil príjmať bielkoviny len z kvalitných zdrojov, preto mäso, vajcia, proteín a syry boli na dennej báze. V pomere kvalita, cena a chuť sa stali pre Mária víťazom proteíny Puregainss.

 Veľkým pomocníkom pri chudnutí sa mu stali taktiež PGSS tyčinky, ktoré ho zachránili, keď dostal chuť na niečo sladké a nepochovali jeho vydreté výsledky. Po krátkom čase sa jeho postava zmenila natoľko, že sa rozhodol zúčastniť sa kulturistickej súťaže. 

 

 

 

Počas prípravy schudol s Puregainss viac než 20 kíl a na svojej prvej súťaži v kategórii Mens Physique sa umiestnil na skvelom 3. mieste! Mário sa aktuálne pripravuje na ďalšie súťaže, ktoré sa uskutočnia na jeseň a my mu držíme palce.

Na  100%WHEY PROTEIN ,CREATIN MONOHYDRATE,COMPLEX JOINT NUTRITION  a PGSS tyčinky  ktoré Mário využíval počas svojej prípravy platí  10% zľava, ak pri objednávke zadáš zľavový kód MARIO10.

 

coach: Adam Ábel @absis_