Kód produktu: bodybuilding royal blue
Dostupnosť: Skladom
44.99€ s DPH

Dostupné možnosti

Množstvo

 

metalická kráľovská modrá

Vydretá forma, kvalitná farba opálenia, vymakané pózovanie, ale aj správne zvolené súťažné plavky budujú celkový prejav, ktorým sa pretekár prezentuje na pódiu. Nenechajte nič na náhodu a majte istotu, že na pódium vykročite v tých správnych plavkách. 

 

Vytvorili sme exkluzívnu kolekciu lesklých, metalických kulturistických plaviek, ktoré zdôrazňujú siluetu a upútajú všetku pozornosť na súťažnom pódiu. PUREGAINSS kolekcia súťažných plaviek pre kulturistiku kombinuje eleganciu, štýl aj pohodlie. Plavky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči opotrebeniu a poskytujú maximálnu podporu. Ich moderný dizajn je inšpirovaný najnovšími trendmi v kulturistike a zabezpečuje, že budete vo svetle reflektorov neprehliadnuteľný. 

V ponuke je aj výber dĺžky bočnej strany plaviek, ktorý umožňuje prispôsobiť plavky podľa vašich preferencií. Môžete si vybrať medzi užším strihom s 2 cm bočnou dĺžkou alebo širším strihom s 5 cm bočnou dĺžkou, ktoré spĺňajú nové pravidlá kulturistiky viacerých federácií.

Aby sme splnili požiadavky tých, ktorí chcú ešte zvýrazniť svoju postavu, naša kolekcia zahŕňa okrem klasických, elegantných plaviek s rovným strihom zadnej časti, aj plavky s vykrojeným strihom (v cut), ktorý zdôrazňuje svaly zadku a dodáva na súťažnom pódiu výraznejší vzhľad.

 

 

Tabuľka veľkostí

Veľkosť Súťažná váha
S 60 – 70kg
M 70 – 80kg
L 80 – 90kg
XL 90 – 100kg
XXL 100+ kg

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie