Kód produktu: Men's Physique Shorts - Shiny Blue (bottom borders)
Dostupnosť: Skladom
64.00€ 79.99€ s DPH

Dostupné možnosti

Množstvo

plavky sú vyrobené zo špeciálneho lesklého materiálu, ktorý dodáva celkovému vzhľadu eleganciu a zároveň svojou výraznosťou upúta všetku pozornosť

Vydretá forma, kvalitná farba opálenia, vymakané pózovanie, ale aj správne zvolené súťažné plavky budujú celkový prejav, ktorým sa pretekár prezentuje na pódiu. Nenechajte nič na náhodu a majte istotu, že na pódium vykročíte v tých správnych plavkách. 

Súťažné plavky Puregainss sú určené pre profi atlétov, pretekárov v kategórii Mr. Physique. Pri návrhu súťažných plaviek sme sa snažili uplatniť skúsenosti získané zo súťaženia na domácej aj zahraničnej scéne. Dbali sme na to, aby plavky boli vyrobené z čo najkvalitnejšieho materiálu, preto je na súťažných plavkách použitý špecifický materiál, ktorý poskytuje dostatočnú elasticitu a pevnosť zároveň. Vynikajú unikátnym strihom, ktorý poskytuje dostatočnú voľnosť a zároveň zvýrazňuje kontúry postavy atléta. Plavky nemajú žiadne potlače ale nášivky, nedochádza teda k trhaniu či nadmernému opotrebovaniu.

 

Tabuľka veľkostí

Veľkosť Výška postavy Dĺžka
S -174cm 47cm
M 175-179cm 49cm
L 180-184cm 51cm
XL 185-189cm 53cm
XXL 190cm + 55cm

 

Úprava na mieru

Chcete mať 100% istotu, že vám plavky budú perfektne sedieť? Využite možnosť úpravy na mieru. 

1. Odmerajte sa podľa návodu nižšie.

2. Pri objednávaní zvoľte možnosť úprava na mieru.

3. Presné rozmery uveďte v poznámke. 

(doba výroby produktu s úpravami rozmerov na mieru je 10 pracovných dní)

 

V jednoduchosti je krása a tým sme sa riadili pri návrhu súťažných plaviek pre kategóriu mens physique. Základné farby, ktoré na sebe nemajú žiadne divoké vzory, ktoré by rušili celkový dojem a estetiku postavy na súťažnom pódiu. 

Puregainss súťažné plavky sú vďaka svojim špecifickým a výrazným farbám na pódiu neprehliadnuteľné. 

Výber obsahuje rôzne farebné kombinácie a taktiež aj štýl olemovania. V ponuke je typ basic - bez olemovania, typ čierny spodný lem (bottom hem) – čierne kontrastné lemovanie v okolí kolena a typ čierny bočný lem (side hem) – čierne kontrastné lemovanie okolo celých plaviek (pozri nižšie).

 

Súťažné plavky spĺňajú štandardy a požiadavky všetkých federácií kategórie Men's Physique a preto sú vhodné na všetky domáce aj svetové súťaže.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie