Kód produktu: Bodybuilding matte black
Dostupnosť: Skladom
44.99€ 49.99€ s DPH

Dostupné možnosti

Množstvo

 

 

Vydretá forma, kvalitná farba opálenia, vymakané pózovanie, ale aj správne zvolené súťažné plavky budujú celkový prejav, ktorým sa pretekár prezentuje na pódiu. Nenechajte nič na náhodu a majte istotu, že na pódium vykročite v tých správnych plavkách. 

 

Vytvorili sme exkluzívnu kolekciu kulturistických plaviek, ktoré zdôrazňujú siluetu a upútajú všetku pozornosť na súťažnom pódiu. PUREGAINSS kolekcia súťažných plaviek pre kulturistiku kombinuje eleganciu, štýl aj pohodlie. Plavky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči opotrebeniu a poskytujú maximálnu podporu. Ich moderný dizajn je inšpirovaný najnovšími trendmi v kulturistike a zabezpečuje, že budete vo svetle reflektorov neprehliadnuteľný. 

V ponuke je aj výber dĺžky bočnej strany plaviek, ktorý umožňuje prispôsobiť plavky podľa vašich preferencií. Môžete si vybrať medzi užším strihom s 2 cm bočnou dĺžkou alebo širším strihom s 5 cm bočnou dĺžkou, ktoré spĺňajú nové pravidlá kulturistiky viacerých federácií.

Aby sme splnili požiadavky tých, ktorí chcú ešte zvýrazniť svoju postavu, naša kolekcia zahŕňa okrem klasických, elegantných plaviek s rovným strihom zadnej časti, aj plavky s vykrojeným strihom (v cut), ktorý zdôrazňuje svaly zadku a dodáva na súťažnom pódiu výraznejší vzhľad.

 

 

Tabuľka veľkostí

Veľkosť Súťažná váha
S 60 – 70kg
M 70 – 80kg
L 80 – 90kg
XL 90 – 100kg
XXL 100+ kg

 

 

Tabuľka veľkostí

Veľkosť Súťažná váha
S 60 – 70kg
M 70 – 80kg
L 80 – 90kg
XL 90 – 100kg
XXL 100+ kg

 

 

 

 

 
 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie