Kód produktu: Men's Physique Shorts - Lime (basic)
Dostupnosť: Skladom
69.99€ s DPH

Dostupné možnosti

Množstvo

Vydretá forma, kvalitná farba opálenia, vymakané pózovanie, ale aj správne zvolené súťažné plavky budujú celkový prejav, ktorým sa pretekár prezentuje na pódiu. Nenechajte nič na náhodu a majte istotu, že na pódium vykročíte v tých správnych plavkách. 

Súťažné plavky Puregainss sú určené pre profi atlétov, pretekárov v kategórii Mr. Physique. Pri návrhu súťažných plaviek sme sa snažili uplatniť skúsenosti získané zo súťaženia na domácej aj zahraničnej scéne. Dbali sme na to, aby plavky boli vyrobené z čo najkvalitnejšieho materiálu, preto je na súťažných plavkách použitý špecifický materiál, ktorý poskytuje dostatočnú elasticitu a pevnosť zároveň. Vynikajú unikátnym strihom, ktorý poskytuje dostatočnú voľnosť a zároveň zvýrazňuje kontúry postavy atléta. Plavky nemajú žiadne potlače ale nášivky, nedochádza teda k trhaniu či nadmernému opotrebovaniu.

 

Tabuľka veľkostí

Veľkosť Výška postavy Dĺžka
S -174cm 47cm
M 175-179cm 49cm
L 180-184cm 51cm
XL 185-189cm 53cm
XXL 190cm + 55cm

 

Úprava na mieru

Chcete mať 100% istotu, že vám plavky budú perfektne sedieť? Využite možnosť úpravy na mieru. 

1. Odmerajte sa podľa návodu nižšie.

2. Pri objednávaní zvoľte možnosť úprava na mieru.

3. Presné rozmery uveďte v poznámke. 

(doba výroby produktu s úpravami rozmerov na mieru je 10 pracovných dní)

 

V jednoduchosti je krása a tým sme sa riadili pri návrhu súťažných plaviek pre kategóriu mens physique. Základné farby, ktoré na sebe nemajú žiadne divoké vzory, ktoré by rušili celkový dojem a estetiku postavy na súťažnom pódiu. 

Puregainss súťažné plavky sú vďaka svojim špecifickým a výrazným farbám na pódiu neprehliadnuteľné. 

Výber obsahujú rôzne farebné kombinácie a taktiež aj štýl olemovania. V ponuke je typ basic - bez olemovania, typ čierny spodný lem – čierne kontrastné lemovanie v okolí kolena a typ čierny bočný lem – čierne kontrastné lemovanie okolo celých plaviek (pozri nižšie).

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty