Kód produktu: Men's Physique Shorts - Military
Dostupnosť: Skladom
69.99€ s DPH

Dostupné možnosti

Množstvo

Men's Physique Shorts – MILITARY

 

Vydretá forma, kvalitná farba opálenia, vymakané pózovanie, ale aj správne zvolené súťažné plavky budujú celkový prejav, ktorým sa pretekár prezentuje na pódiu. Nenechajte nič na náhodu a majte istotu, že na pódium vykročíte v tých správnych plavkách. 

 

Súťažné plavky Puregainss sú určené pre profi atlétov, pretekárov v kategórii Mr. Physique. Pri návrhu súťažných plaviek sme sa snažili uplatniť skúsenosti získané zo súťaženia na domácej aj zahraničnej scéne. Dbali sme na to, aby plavky boli vyrobené z čo najkvalitnejšieho materiálu, preto je na súťažných plavkách použitý špecifický materiál, ktorý poskytuje dostatočnú elasticitu a pevnosť zároveň. Vynikajú unikátnym strihom, ktorý poskytuje dostatočnú voľnosť a zároveň zvýrazňuje kontúry postavy atléta. Plavky nemajú žiadne potlače ale nášivky, nedochádza teda k trhaniu či nadmernému opotrebovaniu.

 

 

V jednoduchosti je krása a tým sme sa riadili pri návrhu súťažných plaviek pre kategóriu mens physique. Základné farby, ktoré na sebe nemajú žiadne divoké vzory, ktoré by rušili celkový dojem a estetiku postavy na súťažnom pódiu. 

Puregainss súťažné plavky sú vďaka svojim špecifickým a výrazným farbám na pódiu neprehliadnuteľné. 

 

 

Tabuľka veľkostí

Veľkosť Výška postavy
XS - 168 cm
S 169-174cm
M 175-179cm
L 180-184cm
XL 185-189cm
XXL 190cm +

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie